מהיום: ניתן להתכתב בצ'ט של פייסבוק גם ללא חשבון פייסבוק פעיל

מהיום: ניתן להתכתב בצ'ט של פייסבוק גם ללא חשבון פייסבוק פעיל

אם אתם בין האנשים הבודדים שטרם פעילים ברשת החברתית הפופולרית - פייסבוק, מהיום תוכלו גם מבלי להיות פעילים ברשת, להשתתף בשיחות קבוצתיות או להתכתב עם חברים באמצעות אפליקציית המסנג'ר של פייסבוק.

הרשת החברתית פייסבוק, הודיעה בשבוע האחרון כי היא פותחת את פלטפורמת ההתכתבויות שלה (הצ'ט של פייסבוק) גם לאלו אשר אינם בעלי פרופיל ברשת החברתית. השירות החדש יהיה זמין בתחילה בארצות הברית, קנדה, ונצואלה ופרו ובהמשך יתפשט לטלפונים חכמים ברחבי העולם כולו.

אפליקציית הצ'ט של פייסבוק היא כידוע אפליקציה נפרדת, וכעת המהלך נועד לסייע לרשת החברתית להגדיל את מספר המשתמשים במסנג'ר, אשר מונה למעלה מ-600 מיליון משתמשים נכון לאביב האחרון.
שיקול נוסף אשר עומד מאחורי המהלך הוא הרצון של פייסבוק לאפשר לאלו אשר אין ברשותם חשבון פייסבוק או אלו אשר אינם מעוניינים לחשוף את הפרופיל שלהם מסיבה כלשהי, פשוט להזין שם טלפון ותמונה כפרטי ההתחברות שלהם ולהתחיל להתכתב.

פייסבוק משקיעה משאבים נכבדים בקידום אפליקציית המסנג'ר אשר מיועדת לשימושים נוספים מלבד החלפת הודעות, בעתיד האפליקציה עתידה לכלול על פי הדיווחים פלטפורמת גיימינג, מערכת לניהול תשלומים אלקטרוניים ועוד.